Sayın Kaymakamımız Uğur SEZER, İlçe Jandarma Komutanı Umut GÜRSES , Çubuk İlçe Milli Eğitim Müdür V. Şenol AĞBABA ve Büyükşehir Belediyesi Çubuk Koordinatörü Cengiz ÖZAYDINLA ile birlikte yoğun kar yağışı alan taşımalı eğitim yapılan mahalle yollarını denetleyerek Büyükşehir Belediyemizin karla mücadele çalışmalarını yerinde inceledi.

Ayrıca Kışlacık İlk ve Ortaokulunu ziyaret eden Sayın Kaymakamımız, öğrencilerle sohbet ederek öğrencilerimizin “Yerli Malı Haftası” etkinliklerine katıldı. Okulda incelemelerde bulunan Sayın Kaymakamımız, Okul Müdürü ve Öğretmenlerimizle görüşerek okuldaki eksiklikleri ve taşıma ile ilgili problemler değerlendirildi. Kışlacık, YıldırımEvci, Avcıoba, Hacılar yollarında yapılan çalışmalar yerinde incelendi. 

Büyükşehir Beleyemizin çalışanları ve koordinatörüne özellikle teşekkür eden Kaymakamımız çalışmaların aksatılmadan devam etmesini istedi.

Öğrencilerimizin herhangi bir sorunla karşılaşmamaları için de Valiliğimizce alınan karar ile 14 Aralık Cuma günü İlçemiz dahil İl genelinde eğitime 1 gün ara verilmiştir.
 
 
 

TÜRKİYE CUMHURİYETİ ÇUBUK KAYMAKAMLIĞI
YAVUZ SELİM  MAHALLESİ  HÜKÜMET CAD. NO:25 HÜKÜMET KONAĞI ÇUBUK/ANKARA
Tel : 0 (312) 837 88 10 - 837 93 93

e-posta : cubuk@icisleri.gov.tr