Vatandaşlarla buluşma kapsamında 2. Mahalle Muhtarları Toplantısı Sayın Kaymakamımız Uğur SEZER, Belediye Başkanı Tuncay ACEHAN, İlçe Emniyet Müdür V. Mehmet KOÇ, İlçe Jandarma Komutan V. Murat SÖK, İlçe Kurum Müdürleri ve Mahalle Muhtarlarımızın katılımlarıyla gerçekleştirildi.

Toplantı açılış konuşmasını yapan Sayın Kaymakamımız Uğur SEZER “Her bir muhtarımız bizim elimiz ayağımızdır. Mahallelerimizin güvenliği, vatandaşlarımızın sorunlarının çözümü için her biriniz bizim gözümüz konumundasınız. Mahallelerimizin ve vatandaşlarımızın sorunlarını bizlere hızlı şekilde aktararak çözümlerini el birliği ile gerçekleştirmeliyiz” dedi. Her bir muhtarımıza ayrı ayrı söz vererek, muhtarlarımızın sorun ve taleplerini dinleyen Sayın Kaymakamımız, sorunların çözümü, taleplerin yerine getirilmesi için ilgili kurum müdürlerine talimat verdi. Ayrıca her bir sorun ve talebi not alan Sayın Kaymakamımız Uğur SEZER her bir sorunla ilgileneceğini belirtti.

Toplantı sonunda söz alan muhtarlarımız; Sayın Kaymakamımıza, Belediye Başkanı, Büyükşehir Belediyesi yetkilileri ve Kurum Amirlerine yapılan çalışmalardan duydukları memnuniyeti dile getirerek teşekkür ettiler.
 
 
 
 
 

TÜRKİYE CUMHURİYETİ ÇUBUK KAYMAKAMLIĞI
YAVUZ SELİM  MAHALLESİ  HÜKÜMET CAD. NO:25 HÜKÜMET KONAĞI ÇUBUK/ANKARA
Tel : 0 (312) 837 88 10 - 837 93 93

e-posta : cubuk@icisleri.gov.tr