Sayın Kaymakamımız Uğur SEZER beraberinde İlçe Milli Eğitim Müdürü Murat ASLAN ile birlikte Sebat Koleji’ni ve Yükselen Koleji’ni ziyaret etti. İlk olarak Sebat Kolejini ziyaret eden Kaymakamımız, okulu ve sınıfları gezerek incelemelerde bulundu. Sebat Koleji Okul Müdürü Hayati MERCAN, yapılan çalışmalar ve verilen eğitimler hakkında Kaymakamımızı bilgilendirdi. Sınıfları gezen Kaymakamımız, öğrencilerle sohbet etti. Yeni yapılacak olan spor salonu inşaatını da gezen Kaymakamımız, yapılacak bina hakkında bilgi aldı.

Akabinde Sayın Kaymakamımız Yükselen Koleji’ni ziyaret etti. Yükselen Koleji Genel Müdürü Zekai ÖZGÜR; okul, verilen eğitimler ve oluşturulan özel sınıflar hakkında Kaymakamımıza bilgi verdi. Okulu gezen Kaymakamımız Uğur SEZER; eğitimin ilçemizde en önemli konu olduğuna değinerek resmî ve özel okullarımızla birlikte Çubuk İlçemizi eğitimi geliştirmenin gayreti içinde olacaklarını belirterek Yükselen Kolejini de başarılarından dolayı tebrik etti. Ayrıca, Okullarımızın ve öğrencilerimizin her daim yanında olduklarını, eğitim konusunda idareci, öğretmen ve velilerimizin işbirliğiyle öğrencilerinizin daha iyi yetişmeleri ve geleceğe hazırlanmaları konusunda kararlılıkla projeler üretmeye elbirliği ile devam edileceğini belirtti.

Ziyarette Kaymakamımız memnuniyetlerini dile getirirken; Sebat Koleji Okul Müdürü Hayati MERCAN ve Yükselen Koleji Genel Müdürü Zekai ÖZGÜR ziyaretleri için Kaymakamımıza teşekkür ettiler.
 
 
 

TÜRKİYE CUMHURİYETİ ÇUBUK KAYMAKAMLIĞI
YAVUZ SELİM  MAHALLESİ  HÜKÜMET CAD. NO:25 HÜKÜMET KONAĞI ÇUBUK/ANKARA
Tel : 0 (312) 837 88 10 - 837 93 93

e-posta : cubuk@icisleri.gov.tr